שלטי פח

שלטי פח הם השלטים הנפוצים ביותר מבין השלטים הקיימים, זאת מאחר ויתרונם הגדול ביותר נעוץ במחירם הזול. שילוט פח ניתן לייצר בכל גודל אפשרי וישנם מספר שימושים עיקריים בו:

שלט פח בכניסה לבית העסק

שלטים הינם מעבירי מסרים. זוהי המטרה הבסיסית ביותר לקיומם, ולכן לא כל בית עסק צריך להתהדר בשלט הכי גדול, הכי מפואר והכי זוהר. ישנם עסקים אשר שלטי פח יענו להפליא על צרכיהם וישרתו אותם נאמנה. מכיוון שכמו בכל תחום בחיים, עיצוב יוקרתי ואיכותי עולה כסף, במקרים בהם בעל עסק הינו עם תקציב מצומצם ורק בחילת דרכו ואינו מעוניין בהוצאה כספית כלשהיא, שלט פח יכול להיות הפתרון המושלם כהתחלה. אין ספק שעם הזמן, לאחר שהעסק יצבור תאוצה ויתפתח, החלפת שלט פח בכל שלט אחר היא עניין פשוט וקל.
שלטי פח לשימוש משרדים ומפעלים.

שלטי פח מאלומיניום נפוצים לשימוש במשרדים ובמפעלים

שם יש צורך בשלטי הכוונה, תמרורי אזהרה ועוד שימושים רבים ונוספים. ניתן ליצור שלטי פח יפים ואיכותיים לטובת מטרה זו, תוך שנעשה שימוש באלומיניום שהינו איכותי יותר ועמיד למשך שנים רבות. על גבי שלטי הפח חורטים באמצעות מכונות מיוחדות את הנדרש והשלט משתלב בצורה אלגנטית בנוף המשרד או המתחם בו הוא מותקן.
שילוט פח לפרסום חוצות ולאתרי בנייה.

שלטי חוצות

שלטי הפח גדולים מתאימים כשלטי חוצות עליהם מודבקות מדבקות עם פרסומות חברות ומותגים.
שימוש נוסף נפוץ מאוד הוא באתרי בניה, בהם אין צורך בשלט יקר אשר יחזיק שנים רבות, וכן השלט אינו חייב להיות בעל מראה מעוצב ויוקרתי וכל שדרוש הוא שלט פשוט אשר יפרט את פרטי הקבלן ופרטים נוספים הקשורים לפרויקט. שלטי הפח מחוברים לקירות מבנה קיים, בין עמודי ברזל או כל מתקן אחר שיכול לשאת אותם. את שלט הפח ניתן לחזק באמצעות מסגרת עץ או מסגרת מתכת.

תגיות: שלטי פח, שלט פח, התקנת שלטי פח, ייצור שלטי פח, עיצוב שלטי פח.